Schedule & Results (London Devilettes)
PROUD
MEMBER
OWHA Website
Team Finder
Safe Sport
Contact
Search
Login
Contact
Search
Home
Team Finder
Organization Menu
Home
Home
Game Center
News Articles List
About Us
Mission Statement
Executive & Staff
Executive and Team Contacts
Competitive Coaches
By Laws
Operating Rules and Regulations
U22Elite (formerly Juniors)
Alumni
House League
House League Ice Schedule
Registration
Register HERE!
HL Refund Policy
Registration Receipts
Policies & Forms
Policies & Forms
Code of Conduct
LDGHA
Code of Conduct
Coaches & Bench Staff Code of Conduct Form
Players & Parents Code of Conduct Form
Males in The Dressing Room
OWHA
OWHA Screening Policies
OWHA Harassment, Abuse, Bullying Misconduct Policy
City of London
RZone Brochure
RZone
Coaches
OWHA Coaching Qualification Requirement
Budget Template
NCCP
Coach.ca
Coaching Certification - NCCP
OWHA Courses - NCCP
Respect in Sport
RIS Coaches
Code of Conduct
Coaches & Bench Staff Code of Conduct Form
Police Check Policy
The Policy
Criminal Offence Declaration
Obtaining a Police Check
Managers
Statistician and Manager Info LLFHL
Forms
Forms
LDGHA Permission to Skate
Request for Release
OWHA Team Official/Staff
Parents
Respect in Sport
Respect in Sport
RIS Parent
Code of Conduct
Players & Parents Code of Conduct Form
Rowans Law
Discipline Policy and Form
Devilettes Complaint Intake Form
Devilette Store
On Line Store
Media
Media
Why Play Devilettes
Devilette Alumna - Kelly Paton
LDGHA Ted Brown on CJBK1290
Devilettes Radio Advertisement
London Devilettes Support Each Other!
From the Archives.....
Devilettes vs. 97.5 Virgin FM Tucker Shootout
LDGHA Director Steve Milne on CJBK 1290
Minor Hockey News 2015
Minor Hockey News 2015
London Devilettes Part 1
London Devilettes Part 2
What is "From the Archives..."?
Devilettes 10th Anniversary Yearbook
Devilettes Join SWGHL
Home
Schedule & Results
Sitemap
Schedule & Results
Filter
Game Status
All Scheduled Games
1171 Games
All Scheduled Games
1171 Games
Unreported Games
143 Games
×
Filter By Opponent
All Opponents
911 games
All Opponents
911 games
Adrian Bulldogs ACHA D1
1 game
Adrian Bulldogs NCAA D3
1 game
Ancaster Avalanche
6 games
Ayr Rockets B > C
2 games
Ayr Rockets
9 games
B.A.D. Blazers C
3 games
Balmoral Hall
1 game
Barrie Sharks
5 games
Belle Tire
1 game
Belmont-Aylmer-Dorchester Blazers
15 games
Biggby U19
1 game
Bluewater Hawks B
7 games
Bluewater Hawks
65 games
Brampton Canadettes
4 games
Brantford Ice Cats
2 games
Burlington Barracudas
13 games
Calendon Coyotes
1 game
Cambridge Rivulettes Jr
3 games
Cambridge Roadrunners B
2 games
Cambridge Roadrunners
30 games
Central Perth Milverton
1 game
Central York
3 games
Chatham-Kent Crush B
5 games
Chatham-Kent Crush C
3 games
Chatham-Kent Crush
14 games
Chicago Hawks
1 game
Chicago Mission
1 game
Clarington Flames
1 game
Detroit Honeybaked
1 game
Detroit Little Caesers
5 games
Durham West Lightning
2 games
Elmira College Hockey Eagles -NCAA D3
1 game
Etobicoke Dolphins
3 games
Gilmour
1 game
Gloucester Cumberland Stars
1 game
Gran River Mustangs
14 games
Grand River Mustangs B
2 games
Greater Vancouver Comets
1 game
Guelph Jr. Gryphons
14 games
Haldimand River Cats
1 game
Hamilton Hawks
2 games
Honeybaked U19
1 game
Huron Heat C
2 games
Huron Heat
19 games
Ilderton Jets B
15 games
Ilderton Jets C
3 games
Ilderton Jets
10 games
Kanata Rangers
2 games
Kempville Thunder
1 game
Kingston Ice Wolves
2 games
Kitchener Lady Rangers B
9 games
Kitchener Lady Rangers
33 games
Kitchener Napanee Crunch
1 game
Lakeshore Lightning B > C
3 games
Lakeshore Lightning B
2 games
Lakeshore Lightning
20 games
Lambeth Lancers B
6 games
Lambeth Lancers
16 games
Lambton Attack B
7 games
Lambton Attack C
5 games
Lambton Attack
8 games
Little Caesars
2 games
London Devilettes
8 games
Lucan Irish B
6 games
Lucan Irish
14 games
Midland Hornets Midland Hornets
1 game
Minnesota Ice Cougars
2 games
Mississauga Chiefs
1 game
Mississauga Jr. Hurricanes
4 games
Mooretown Lady Flags B
9 games
Mooretown Lady Flags
8 games
NCAA D3 Lakers
1 game
NCAA D3
1 game
Nepean Wildcats
2 games
North Halton Twisters
7 games
North York Storm
1 game
Oakville Hornets
9 games
OHA
1 game
Ottawa 67's
1 game
Ottawa Senators
3 games
Owen Sound Ice Hawks
8 games
Parkhill
1 game
Philadelphia
1 game
Pittsburg Penguins Elite
1 game
Ridley College
1 game
Sarnia Lady Sting C
5 games
Sarnia Lady Sting B
6 games
Sarnia Lady Sting
13 games
Saugeen-Maitland Lightning
16 games
Sault St Marie SSM Jr Greyhounds
1 game
Scarborough Sharks
1 game
South Huron Sabres B
1 game
South Huron Sabres
28 games
Southpoint Stars B
7 games
Southpoint Stars
16 games
Southwest
1 game
St Clair Shores
2 games
St. Catharines Brock Jr. Badgers
4 games
St. Clair Shores Saints
2 games
St. Marys Rock B
6 games
St. Mary's Rock
2 games
St. Thomas Panthers B
2 games
St. Thomas Panthers C
3 games
St. Thomas Panthers
42 games
Stoney Creek Sabres
14 games
Stratford Aces B
8 games
Stratford Aces
28 games
Strathroy Blue Water
2 games
TBA Playoff
2 games
TBD
2 games
Tillsonburg Lightning C
2 games
Toronto Aeros
3 games
Toronto Leaside Jr
1 game
Toronto Leaside Wildcats
2 games
Twin Centre Hericanes B
3 games
Walkerton Capitals
4 games
Waterloo Ravens
49 games
West Oxford Inferno B
4 games
West Oxford Inferno
4 games
Western University
1 game
Whitby Wolves
4 games
Wilmot Wolverines B
2 games
Wilmot Wolverines C
2 games
Wilmot Wolverines
5 games
Windsor Wildcats B
4 games
Windsor Wildcats
36 games
Winnetka Warhawks
1 game
Woodstock Wildcats B
10 games
Woodstock Wildcats
44 games
Woolwich Wild
9 games
×
Filter By Venue
All Venues
1171 games
All Venues
1171 games
Home Venues
Albert McCormack
3 games
Lambeth
4 games
London - Nichols(A)
5 games
London(dryland)-WF-Sports Centre
1 game
London-Argyle(A)
90 games
London-Argyle(B)
47 games
London-Bostwick Community Center (A)
42 games
London-Bostwick Community Center (B)
16 games
London-Budweiser Gardens (formerly JLC)
3 games
London-Carling(B)
1 game
London-Farquharson
2 games
London-Kinsmen(A)
70 games
London-Kinsmen(B)
85 games
London-Nichols(A)
7 games
London-Nichols(B)
2 games
London-Nichols(C)
3 games
London-Sports Park-North
170 games
London-Sports Park-South
48 games
London-Thompson Arena (Western)
1 game
Mississauga-Iceland Mississauga
8 games
Nashville-Ford Ice Center (Bellevue)
4 games
Stouffville Arena
2 games
Western Fair (Collins Clothiers)
56 games
Western Fair (Hanstone Quartz)
3 games
Western Fair (London Major Appliance)
5 games
Western Fair (Tonys)
47 games
Away Venues
Activa (PJD)
1 game
Ajax-Ajax Community Centre
1 game
Alvinston
2 games
Ancaster-Morgan Firestone Arena
1 game
Ancaster-Spring Valley Arena
2 games
ATC (C)
1 game
ATC (The Rock)
2 games
Aurora-Stronach Recreation Complex - Aurora
1 game
Aylmer-East Elgin Community Complex
6 games
Ayr-North Dumfries Community Complex
4 games
Barrie-East Bayfield Community Centre
1 game
Belmont Community Centre
1 game
Belmont
2 games
Blenheim
1 game
Blyth-Blyth & District Community Center
3 games
Bothwell Sports Centre
1 game
Brampton-Cassie Campbell Community Centre
1 game
Brampton-Century Gardens Recreation Centre
2 games
Brampton-Earnscliffe Recreation Centre
1 game
Brampton-Powerade Centre
4 games
Brampton-South Fletchers Sportsplex
1 game
Burlington-Appleby Ice Centre
1 game
Burlington-Central Recreation Centre
2 games
Burlington-Mainway Rec Center
2 games
Cambridge- Cambridge Sportspark
1 game
Cambridge-Galt Arena Gardens
2 games
Cambridge-Hespeler Memorial Arena
13 games
Chatham-Chatham Memorial Arena
5 games
Clearwater (Blue)
2 games
Clinton-Community Centre
3 games
Detroit-Farmington Hills Ice Arena
2 games
Dorchester-Flight Exec Center
3 games
Elmira-Woolwich Memorial Centre
1 game
Essex-Essex Memorial Arena
2 games
Etobicoke-Ford Performance Centre (former Mastercard)
1 game
Exeter - South Huron Recreation Centre
12 games
Fergus - Centre Wellington Community Sportsplex
6 games
Forest Glade (A)
1 game
Glencoe
1 game
Grand River
3 games
Guelph - Exhibition Arena
1 game
Guelph - Sleeman Centre
2 games
Guelph-Victoria Road Recreation Centre
1 game
Guelph-West End Recreation Centre
3 games
Hamilton-Inch Park Arena
1 game
Hamilton-Mohawk 4 Ice Centre
2 games
Hamilton-Mountain Arena
1 game
Hespeler (2)
1 game
Ilderton - Ilderton Arena
3 games
Ilderton
8 games
INVISTA Centre
1 game
Joe Thornton CC (STMHA)
1 game
Julie McArthur Centre
1 game
Kanata-Kanata Recreation Complex
1 game
Kitchener-Activa Sportsplex
3 games
Kitchener-Grand River Arena
3 games
Kitchener-McLaren Arena
3 games
Kitchener-Sportsworld Twin Pads
7 games
Lakeshore - Atlas Tube Centre
8 games
Lambeth Arena
4 games
Leamington-Leamington Kinsmen Recreation Complex
5 games
London-Carling(A)
1 game
Lucan
3 games
Lucan-Lucan Arena
5 games
Lucknow Arena & District Sports Complex
1 game
Markham-Markham Centennial Community Centre
1 game
Memorial
4 games
Mildmay Carrick Recreation Complex
3 games
Milverton-Perth East Recreation Complex
3 games
Mississauga-Chic Murray Arena
1 game
Mooretown-Mooretown Sports Complex
3 games
MSC (Rink 1)
2 games
MSC (Rink 2)
2 games
Nature Fresh RC (Highbury Canco)
1 game
Nature Fresh RC (Unico)
2 games
NDCC
1 game
Nepean-Nepean Sportsplex
1 game
North Halton-Georgetown Mold-Masters SportsPlex
4 games
Oakville - Trafalgar Park (formerly Oakville Arena)
1 game
Oakville-Joshua Creek (JCR)
3 games
Ottawa-Sandy Hill Arena
1 game
Owen Sound-Bayshore Community Centre
1 game
Owen Sound-Julie McArthur Centre
1 game
Palmerston Arena
1 game
Petrolia-Greenwood Recreation Centre
2 games
Redford Arena (Michigan, USA)
1 game
Rotary Complex (Rink A)
4 games
Sarnia PASA (Rink 2)
3 games
Sarnia-Clearwater Arena
1 game
Sarnia-Progressive Auto Arena (formerly RBC)
3 games
Sarnia-Sarnia Arena
1 game
Scarborough-Canlan Ice Sports - Scarborough
2 games
Seaforth - Seaforth & District Community Centre
3 games
Seaforth Arena
1 game
Sportsworld (Gay Lea)
1 game
St Catharines-Seymour-Hannah Sports & Entertainment Centre
1 game
St Jacobs-Woolwich Township Arena
1 game
St. Catharines - Rex Stimers Arena
1 game
St. Clements
1 game
St. Marys (Blue)
1 game
St. Marys (Rock)
2 games
St. Thomas - Joe Thornton Community Center
7 games
St. Thomas Memorial
1 game
St. Thomas-Memorial Arena
6 games
St.Thomas-Joe Thornton Community Center
8 games
Stephen Twnshp Arena
2 games
Stoney Creek-Gateway Ice Centre
6 games
Stouffville Clippers
1 game
Stratford-Rotary Complex (RBC Centre)
14 games
Stratford-William Allman Memorial Arena
4 games
Strathroy-Gemini Sportsplex
22 games
Strathroy-West Middlesex Memorial Centre
11 games
TBD
23 games
Teeswater-Culross Community Centre
1 game
Thamesford Rec Centre
3 games
Thamesford
2 games
Tillsonburg (Memorial)
1 game
Toronto-Leaside Memorial Gardens Arena
1 game
Toronto-Scotiabank Pond Arena
3 games
Vaughan-Vaughan Sports Village
1 game
Walkerton Community Centre
1 game
Waterloo-Albert McCormick Community Centre
5 games
Waterloo-Columbia Icefield Arena
2 games
Waterloo-Moses Springer Community Centre
6 games
Waterloo-RIM Park
12 games
Waterloo-Waterloo Memorial Recreation Complex
2 games
Watford- Watford Community Arena
1 game
Watford
4 games
Wellesley
1 game
WFCU (Grenon)
1 game
Wheatley - Wheatley Area Arena
2 games
Whitby-Iroquois Park Sports Centre
1 game
Whitby-McKinney Centre
2 games
Wilmot Complex (Schout)
2 games
Wilmot Recreation Complex
2 games
Windsor-Forest Glade Arena
15 games
Windsor-South Windsor (Capri) Recreation Complex
4 games
Windsor-WFCU Centre
1 game
WMMC
3 games
Woodstock - Southwood Arena (formerly Woodstock District Community Complex)
6 games
Woodstock Civic
5 games
Woodstock-Civic Centre
12 games
Zurich - Zurich Arena
2 games
×
View Cancellations
×
2023-2024
Current Season
2023-2024
Other Seasons
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2013
×
May 2023
6 games
Aug 2023
1 game
Sep 2023
18 tournaments
101 games
Oct 2023
10 tournaments
107 games
Nov 2023
18 tournaments
165 games
Dec 2023
14 tournaments
186 games
Jan 2024
27 tournaments
180 games
Feb 2024
48 tournaments
212 games
Mar 2024
15 tournaments
207 games
Apr 2024
14 tournaments
6 games
3 others
March 2024
More Details
Mar 01-Mar 03
Tournament
U11 • U11 - T1 Purple #640
Mitchell Tournament
Mitchell, ON
More Details
Mar 01-Mar 03
Tournament
U11 • U11 - T2 Yellow #641
Mitchell Tournament
Mitchell, ON
Watch
Game Details
Venue Info
Fri 01
6:00 PM
Home Playoff Game
COMP • U13B Robb #636
vs Lambton Attack B
U13D1-15
London-Sports Park-North
1-3
W
Watch
Game Details
Venue Info
Fri 01
7:00 PM
Home Playoff Game
COMP • U18B #635
vs West Oxford Inferno B
U18D1-07
London-Sports Park-North
2-2
Game Details
Venue Info
Fri 01
7:30 PM
Away Playoff Game
COMP • U15A Sillers #650
@ St. Thomas Panthers
St. Thomas-Memorial Arena
4-0
W
Watch
Game Details
Venue Info
Fri 01
8:30 PM
Home Playoff Game
COMP • U18A #647
vs Sarnia Lady Sting
London-Sports Park-North
1-2
W
Game Details
Venue Info
Fri 01
9:30 PM
Away Playoff Game
COMP • U18BB #656
@ Lambton Attack
Watford- Watford Community Arena
1-0
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
9:15 AM
Away Exhibition
COMP • U09B #660
@ Woolwich Wild
TBD
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
10:00 AM
Home Playoff Game
COMP • U15A Sillers #650
vs Windsor Wildcats
London-Sports Park-South
3-3
Game Details
Venue Info
Sat 02
10:30 AM
Away Playoff Game
COMP • U13BB #654
@ Lakeshore Lightning
Essex-Essex Memorial Arena
1-2
L
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
11:15 AM
Home Playoff Game
COMP • U13A #653
vs Bluewater Hawks
1
London-Sports Park-North
0-8
W
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
11:30 AM
Home Playoff Game
COMP • U15AA #637
vs Windsor Wildcats
London-Sports Park-South
3-2
L
Game Details
Venue Info
Sat 02
12:00 PM
Local Game
U09
U09 - T2 #662
@ U09 - T1 #661
London-Argyle(A)
Game Details
Venue Info
Sat 02
12:05 PM
Away Playoff Game
COMP • U13B Robb #636
@ Mooretown Lady Flags B
U13D1-18
MSC (Rink 1)
3-2
W
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
12:15 PM
Home Playoff Game
COMP • U18AA #611
vs Stratford Aces
London-Sports Park-North
5-0
L
Game Details
Venue Info
Sat 02
1:00 PM
Local Game
U09
U09 - T4 #664
@ U09 - T3 #663
London-Argyle(A)
Game Details
Venue Info
Sat 02
1:00 PM
Local Game
U13
U13 - T1 Black #612
@ U13 - T4 Orange #615
London-Kinsmen(A)
1-0
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
1:00 PM
Home Playoff Game
COMP • U15A Fischer #648
vs Waterloo Ravens
London-Sports Park-South
2-0
L
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
1:45 PM
Home Playoff Game
COMP • U18A #647
vs Bluewater Hawks
London-Sports Park-North
4-0
L
Game Details
Venue Info
Sat 02
2:00 PM
Local Game
U13
U13 - T3 Green #614
@ U13 - T2 Blue #613
London-Kinsmen(A)
Game Details
Venue Info
Sat 02
2:15 PM
Away Playoff Game
COMP • U13B Servos #658
@ Bluewater Hawks
Strathroy-Gemini Sportsplex
0-1
L
Game Details
Venue Info
Sat 02
3:00 PM
Local Playoff Game
U15
U15 - T2 Gold #621
@ U15 - T1 Blue #620
London-Kinsmen(A)
1-4
Game Details
Venue Info
Sat 02
3:10 PM
Away Playoff Game
COMP • U15B #646
@ Lakeshore Lightning B
U15D2-12
ATC (The Rock)
0-3
L
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
3:15 PM
Home Playoff Game
COMP • U13AA #657
vs Kitchener Lady Rangers
London-Sports Park-North
Game Details
Venue Info
Sat 02
3:30 PM
Local Playoff Game
U11
U11 - T6 Blue #645
@ U11 - T5 Red #644
London-Kinsmen(B)
1-1
Game Details
Venue Info
Sat 02
3:30 PM
Away Playoff Game
COMP • U11A #628
@ Southpoint Stars
Wheatley - Wheatley Area Arena
3-0
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
4:00 PM
Home Playoff Game
COMP • U11AA #629
vs Waterloo Ravens
London-Kinsmen(A)
0-2
W
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
4:45 PM
Home Playoff Game
COMP • U11B #634
vs Wilmot Wolverines B
U11D2-16
London-Sports Park-North
0-3
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
5:00 PM
Away Playoff Game
COMP • U15BB #638
@ Walkerton Capitals
TBD
1-1
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
5:45 PM
Home Playoff Game
COMP • U18BB #656
vs Lambton Attack
London-Sports Park-North
0-1
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
6:00 PM
Away Game
DS • U13DS
@ Kitchener Lady Rangers
Kitchener-McLaren Arena
2-2
Game Details
Venue Info
Sat 02
6:15 PM
Away Game
Int AA • U22Elite #652
@ Durham West Lightning
467
Ajax-Ajax Community Centre
Game Details
Venue Info
Sat 02
7:00 PM
Away Game
DS • U11DS
@ Ancaster Avalanche
Ancaster-Spring Valley Arena
3-1
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
7:15 PM
Away Playoff Game
COMP • U18A #647
@ Bluewater Hawks
Strathroy-Gemini Sportsplex
4-2
W
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
10:30 AM
Home Playoff Game
COMP • U13BB #654
vs St. Thomas Panthers
London-Sports Park-South
0-3
W
Game Details
Venue Info
Sun 03
11:00 AM
Home Game
DS • U15 DS
vs Kitchener Lady Rangers
London-Bostwick Community Center (A)
1-6
W
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
11:30 AM
Home Exhibition
COMP • U11BB #630
vs South Huron Sabres
London-Sports Park-South
2-0
L
Game Details
Venue Info
Sun 03
12:00 PM
Home Game
DS • U11DS
vs Ancaster Avalanche
London-Bostwick Community Center (A)
1-5
W
Game Details
Venue Info
Sun 03
12:00 PM
Away Playoff Game
COMP • U15AA #637
@ Bluewater Hawks
Strathroy-Gemini Sportsplex
0-1
L
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
12:15 PM
Home Playoff Game
COMP • U15B #646
vs Lakeshore Lightning B
U15D2-18
London-Sports Park-North
1-2
W
Game Details
Venue Info
Sun 03
1:00 PM
Home Game
DS • U13DS
vs Kitchener Lady Rangers
London-Bostwick Community Center (A)
0-1
W
Game Details
Venue Info
Sun 03
1:00 PM
Away Playoff Game
COMP • U11AA #629
@ Waterloo Ravens
Waterloo-RIM Park
3-0
W
Game Details
Venue Info
Sun 03
1:15 PM
Away Playoff Game
COMP • U18BB #656
@ St. Thomas Panthers
PLAYDOWN
St.Thomas-Joe Thornton Community Center
0-2
L
Game Details
Venue Info
Sun 03
2:30 PM
Away Playoff Game
COMP • U15A Fischer #648
@ Saugeen-Maitland Lightning
Teeswater-Culross Community Centre
2-0
W
Game Details
Venue Info
Sun 03
3:00 PM
Away Exhibition
COMP • U09B #660
@ Brantford Ice Cats
TBD
Game Details
Venue Info
Sun 03
3:30 PM
Away Playoff Game
COMP • U13AA #657
@ Waterloo Ravens
Waterloo-RIM Park
Game Details
Venue Info
Sun 03
4:00 PM
Away Playoff Game
COMP • U13B Servos #658
@ Woodstock Wildcats B
U13D2-29
Woodstock Civic
4-2
W
Game Details
Venue Info
Sun 03
4:30 PM
Away Game
Int AA • U22Elite #652
@ Whitby Wolves
479
Whitby-Iroquois Park Sports Centre
Game Details
Venue Info
Sun 03
5:30 PM
Away Playoff Game
COMP • U18A #647
@ Belmont-Aylmer-Dorchester Blazers
Aylmer-East Elgin Community Complex
6-0
W
Game Details
Venue Info
Sun 03
5:30 PM
Away Playoff Game
COMP • U13BB #654
@ St. Thomas Panthers
St.Thomas-Joe Thornton Community Center
2-0
W
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
5:45 PM
Home Playoff Game
COMP • U15BB #638
vs Lambeth Lancers
Western Fair (Tonys)
1-0
L
Game Details
Venue Info
Sun 03
6:00 PM
Away Playoff Game
COMP • U11B #634
@ Wilmot Wolverines B
U11D2-20
Wilmot Complex (Schout)
0-0
Game Details
Venue Info
Sun 03
7:00 PM
Away Playoff Game
COMP • U18C #632
@ Huron Heat C
U18D3-02
Seaforth Arena
1-0
W
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
7:30 PM
Local Playoff Game
U18/U22
U22 - T1 Black #670
@ U18 - T2 Green #681
Western Fair (Collins Clothiers)
0-1
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
8:30 PM
Local Playoff Game
U18/U22
U18 - T1 Yellow #680
@ U18 - T3 Teal #682
Western Fair (Collins Clothiers)
1-0
Game Details
Venue Info
Mon 04
6:00 PM
Away Playoff Game
COMP • U11A #628
@ Bluewater Hawks
Strathroy-West Middlesex Memorial Centre
2-2
Watch
Game Details
Venue Info
Mon 04
6:30 PM
Home Exhibition
COMP • U13BB #654
vs St. Thomas Panthers
Western Fair (Collins Clothiers)
0-2
W
Game Details
Venue Info
Mon 04
7:00 PM
Away Playoff Game
COMP • U15A Sillers #650
@ Chatham-Kent Crush
Bothwell Sports Centre
5-0
W
Watch
Game Details
Venue Info
Mon 04
7:30 PM
Home Playoff Game
COMP • U15BB #638
vs Woodstock Wildcats
Western Fair (Collins Clothiers)
1-1
Game Details
Venue Info
Mon 04
9:30 PM
Away Playoff Game
COMP • U18B #635
@ Lucan Irish
Lucan-Lucan Arena
0-1
L
Game Details
Venue Info
Tue 05
5:30 PM
Home Playoff Game
COMP • U11B #634
vs Lambeth Lancers
London-Argyle(B)
4-3
L
Game Details
Venue Info
Tue 05
6:30 PM
Home Playoff Game
COMP • U13B Robb #636
vs Bluewater Hawks
London-Argyle(B)
0-1
W
Game Details
Venue Info
Tue 05
7:00 PM
Home Playoff Game
COMP • U15B #646
vs Ilderton Jets
London-Argyle(A)
1-0
L
Game Details
Venue Info
Tue 05
8:00 PM
Local Playoff Game
U18/U22
U22 - T1 Black #670
@ U18 - T3 Teal #682
London-Argyle(A)
5-0
Game Details
Venue Info
Tue 05
8:30 PM
Away Playoff Game
COMP • U15BB #638
@ Lambeth Lancers
Lambeth Arena
2-2
Game Details
Venue Info
Tue 05
9:00 PM
Local Playoff Game
U18/U22
U18 - T2 Green #681
@ U22 - T2 Blue #671
London-Argyle(A)
1-0
Game Details
Venue Info
Wed 06
6:45 PM
Away Playoff Game
COMP • U13BB #654
@ St. Thomas Panthers
St.Thomas-Joe Thornton Community Center
4-2
W
Game Details
Venue Info
Wed 06
7:00 PM
Home Playoff Game
COMP • U13A #653
vs Bluewater Hawks
London-Kinsmen(A)
1-2
W
Game Details
Venue Info
Wed 06
7:00 PM
Home Playoff Game
COMP • U18B #635
vs Woodstock Wildcats
London-Nichols(A)
1-2
W
Watch
Game Details
Venue Info
Wed 06
7:00 PM
Home Playoff Game
COMP • U18AA #611
vs Belmont-Aylmer-Dorchester Blazers
London-Sports Park-North
2-1
L
Game Details
Venue Info
Wed 06
7:30 PM
Away Playoff Game
COMP • U18C #632
@ Lambton Attack C
U18D3-07
Watford
3-1
W
Game Details
Venue Info
Wed 06
8:00 PM
Home Playoff Game
COMP • U18BB #656
vs Bluewater Hawks
PLAYDOWN
London-Nichols(A)
2-2
Game Details
Venue Info
Wed 06
8:15 PM
Away Playoff Game
COMP • U18A #647
@ Sarnia Lady Sting
Sarnia-Clearwater Arena
3-0
W
Game Details
Venue Info
Wed 06
8:30 PM
Away Playoff Game
COMP • U15B #646
@ Bluewater Hawks
Strathroy-West Middlesex Memorial Centre
0-2
L
Game Details
Venue Info
Wed 06
9:30 PM
Local Playoff Game
U18/U22
U22 - T2 Blue #671
@ U18 - T3 Teal #682
London-Kinsmen(B)
3-1
Game Details
Venue Info
Thu 07
5:30 PM
Local Playoff Game
U11
U11 - T6 Blue #645
@ U11 - T2 Yellow #641
London-Argyle(B)
1-3
Game Details
Venue Info
Thu 07
6:00 PM
Away Game
COMP • U13B Servos #658
@ Ilderton Jets
Ilderton - Ilderton Arena
2-1
W
Game Details
Venue Info
Thu 07
6:30 PM
Local Playoff Game
U11
U11 - T1 Purple #640
@ U11 - T4 Green #643
London-Argyle(B)
0-1
Game Details
Venue Info
Thu 07
7:00 PM
Home Playoff Game
COMP • U11A #628
vs Bluewater Hawks
London-Argyle(A)
0-2
W
Game Details
Venue Info
Thu 07
7:30 PM
Local Playoff Game
U11
U11 - T3 Black #642
@ U11 - T5 Red #644
London-Argyle(B)
0-2
Watch
Game Details
Venue Info
Thu 07
7:45 PM
Home Playoff Game
COMP • U15AA #637
vs Bluewater Hawks
Western Fair (Tonys)
2-2
Game Details
Venue Info
Thu 07
8:00 PM
Home Playoff Game
COMP • U15A Sillers #650
vs South Huron Sabres
London-Argyle(A)
0-3
W
Game Details
Venue Info
Thu 07
8:00 PM
Away Playoff Game
COMP • U13A #653
@ Lucan Irish
Lucan-Lucan Arena
0-3
L
Game Details
Venue Info
Thu 07
8:00 PM
Away Playoff Game
COMP • U15BB #638
@ Woodstock Wildcats
Woodstock-Civic Centre
1-0
W
Game Details
Venue Info
Thu 07
8:30 PM
Local Exhibition
U15
U15 - T3 Red #622
@ U15 - T2 Gold #621
London-Argyle(B)
2-2
Watch
Game Details
Venue Info
Thu 07
9:15 PM
Home Playoff Game
COMP • U18AA #611
vs Bluewater Hawks
Western Fair (Tonys)
1-2
W
Game Details
Venue Info
Fri 08
6:00 PM
Home Exhibition
COMP • U18C #632
vs Belmont-Aylmer-Dorchester Blazers
London-Kinsmen(B)
1-3
W
Watch
Game Details
Venue Info
Fri 08
6:00 PM
Home Playoff Game
COMP • U18A #647
vs Belmont-Aylmer-Dorchester Blazers
London-Sports Park-North
1-5
W
Game Details
Venue Info
Fri 08
6:45 PM
Away Playoff Game
COMP • U15A Fischer #648
@ Woolwich Wild
Elmira-Woolwich Memorial Centre
1-0
W
Watch
Game Details
Venue Info
Fri 08
7:30 PM
Home Game
Int AA • U22Elite #652
vs Durham West Lightning
483
London-Sports Park-North
Game Details
Venue Info
Sat 09
9:00 AM
Away Playoff Game
COMP • U13BB #654
@ Huron Heat
Seaforth - Seaforth & District Community Centre
0-3
L
Game Details
Venue Info
Sat 09
11:00 AM
Away Exhibition
COMP • U09B #660
@ Oakville Hornets
Oakville-Joshua Creek (JCR)
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 09
11:15 AM
Home Playoff Game
COMP • U11AA #629
vs Burlington Barracudas
London-Sports Park-North
4-4
Game Details
Venue Info
Sat 09
12:00 PM
Local Game
U09
U09 - T3 #663
@ U09 - T2 #662
London-Argyle(A)
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 09
12:15 PM
Home Playoff Game
COMP • U13B Robb #636
vs Stratford Aces B
U13D1-13
London-Sports Park-North
1-2
W
Game Details
Venue Info
Sat 09
1:00 PM
Local Game
U09
U09 - T4 #664
@ U09 - T1 #661
London-Argyle(A)
Game Details
Venue Info
Sat 09
1:00 PM
Away Playoff Game
COMP • U15A Fischer #648
@ Waterloo Ravens
Waterloo-Columbia Icefield Arena
0-3
L
Game Details
Venue Info
Sat 09
1:30 PM
Local Playoff Game
U11
U11 - T6 Blue #645
@ U11 - T1 Purple #640
London-Kinsmen(B)
1-3
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 09
1:45 PM
Home Playoff Game
COMP • U13AA #657
vs Waterloo Ravens
London-Sports Park-North
Game Details
Venue Info
Sat 09
2:15 PM
Away Playoff Game
COMP • U13A #653
@ Bluewater Hawks
2
Strathroy-Gemini Sportsplex
2-1
W
Game Details
Venue Info
Sat 09
2:30 PM
Local Playoff Game
U11
U11 - T3 Black #642
@ U11 - T2 Yellow #641
London-Kinsmen(B)
2-3
Game Details
Venue Info
Sat 09
2:45 PM
Away Game
Int AA • U22Elite #652
@ Mississauga Jr. Hurricanes
489
Mississauga-Iceland Mississauga
Game Details
Venue Info
Sat 09
3:00 PM
Local Exhibition
U15
U15 - T1 Blue #620
@ U15 - T3 Red #622
London-Kinsmen(A)
1-2
Game Details
Venue Info
Sat 09
3:30 PM
Local Playoff Game
U11
U11 - T4 Green #643
@ U11 - T5 Red #644
London-Kinsmen(B)
1-3
Game Details
Venue Info
Sat 09
4:00 PM
Away Playoff Game
COMP • U18AA #611
@ Stratford Aces
Stratford-Rotary Complex (RBC Centre)
0-0
Game Details
Venue Info
Sat 09
4:00 PM
Away Exhibition
COMP • U09B #660
@ Brampton Canadettes
TBD
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 09
6:45 PM
Home Playoff Game
COMP • U15B #646
vs Bluewater Hawks B
U15D2-16
London-Sports Park-North
0-0
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 10
10:15 AM
Home Playoff Game
COMP • U13B Robb #636
vs Sarnia Lady Sting B
U13D1-11
London-Sports Park-North
2-2
Game Details
Venue Info
Sun 10
11:00 AM
Home Exhibition
COMP • U11BB #630
vs Guelph Jr. Gryphons
London-Bostwick Community Center (A)
1-8
W
Game Details
Venue Info
Sun 10
11:00 AM
Away Playoff Game
COMP • U15A Sillers #650
@ Windsor Wildcats
Windsor-South Windsor (Capri) Recreation Complex
3-1
W
Game Details
Venue Info
Sun 10
11:30 AM
Home Game
DS • U11DS
vs Waterloo Ravens
London-Bostwick Community Center (B)
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 10
11:30 AM
Home Playoff Game
COMP • U13BB #654
vs Huron Heat
London-Sports Park-South
1-1
Game Details
Venue Info
Sun 10
12:00 PM
Away Playoff Game
COMP • U11AA #629
@ Burlington Barracudas
Burlington-Central Recreation Centre
1-2
L
Game Details
Venue Info
Sun 10
12:00 PM
Home Playoff Game
COMP • U15A Fischer #648
vs Saugeen-Maitland Lightning
London-Bostwick Community Center (A)
0-2
W
Game Details
Venue Info
Sun 10
12:30 PM
Home Game
DS • U13DS
vs Woodstock Wildcats
London-Bostwick Community Center (B)
1-3
W
Game Details
Venue Info
Sun 10
2:30 PM
Away Playoff Game
COMP • U15AA #637
@ Kitchener Lady Rangers
Kitchener-Sportsworld Twin Pads
4-0
W
Game Details
Venue Info
Sun 10
3:30 PM
Away Playoff Game
COMP • U11A #628
@ St. Thomas Panthers
St.Thomas-Joe Thornton Community Center
1-3
L
Game Details
Venue Info
Sun 10
5:00 PM
Away Playoff Game
COMP • U13AA #657
@ Cambridge Roadrunners
Cambridge-Hespeler Memorial Arena
Game Details
Venue Info
Sun 10
6:30 PM
Away Playoff Game
COMP • U18AA #611
@ Bluewater Hawks
Strathroy-West Middlesex Memorial Centre
0-0
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 10
8:30 PM
Local Game
U18/U22
U18 - T3 Teal #682
@ U22 - T1 Black #670
Western Fair (Collins Clothiers)
1-1
Game Details
Venue Info
Mon 11
7:30 PM
Away Game
DS • U11DS
@ Hamilton Hawks
Hamilton-Inch Park Arena
Game Details
Venue Info
Tue 12
6:00 PM
Away Exhibition
COMP • U09B #660
@ Waterloo Ravens
Waterloo-Columbia Icefield Arena
Game Details
Venue Info
Thu 14
5:00 PM
Away Game
DS • U13DS
@ Woodstock Wildcats
Thamesford Rec Centre
5-2
W
Game Details
Venue Info
Thu 14
7:30 PM
Local Exhibition
U15
U15 - T2 Gold #621
@ U15 - T1 Blue #620
London-Argyle(B)
0-4
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 16
11:30 AM
Home Playoff Game
COMP • U15A Sillers #650
vs Stoney Creek Sabres
London-Sports Park-South
0-0
Game Details
Venue Info
Sat 16
12:00 PM
Local Game
U09
U09 - T4 #664
@ U09 - T2 #662
London-Argyle(A)
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 16
12:15 PM
Home Exhibition
COMP • U13AA #657
vs London Devilettes
London-Sports Park-North
Game Details
Venue Info
Sat 16
1:00 PM
Away Exhibition
COMP • U11BB #630
@ Guelph Jr. Gryphons
Guelph - Exhibition Arena
Game Details
Venue Info
Sat 16
1:00 PM
Local Game
U09
U09 - T3 #663
@ U09 - T1 #661
London-Argyle(A)
Game Details
Venue Info
Sat 16
1:30 PM
Local Playoff Game
U11
U11 - T5 Red #644
@ U11 - T2 Yellow #641
London-Kinsmen(B)
2-1
Game Details
Venue Info
Sat 16
2:30 PM
Local Playoff Game
U11
U11 - T6 Blue #645
@ U11 - T4 Green #643
London-Kinsmen(B)
0-6
Game Details
Venue Info
Sat 16
3:00 PM
Local Playoff Game
U15
U15 - T3 Red #622
@ U15 - T2 Gold #621
London-Kinsmen(A)
2-2
Game Details
Venue Info
Sat 16
3:00 PM
Away Exhibition
COMP • U11AA #629
@ Whitby Wolves
Whitby-McKinney Centre
1-3
L
Game Details
Venue Info
Sat 16
3:30 PM
Local Playoff Game
U11
U11 - T1 Purple #640
@ U11 - T3 Black #642
London-Kinsmen(B)
0-2
Game Details
Venue Info
Sat 16
5:00 PM
Away Exhibition
COMP • U11AA #629
@ Whitby Wolves
Whitby-McKinney Centre
2-5
L
Game Details
Venue Info
Sat 16
7:30 PM
Away Game
Int AA • U22Elite #652
@ Toronto Leaside Wildcats
521
Toronto-Leaside Memorial Gardens Arena
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 17
10:30 AM
Home Exhibition
COMP • U13B Robb #636
vs Woodstock Wildcats
London-Sports Park-South
2-4
W
Game Details
Venue Info
Sun 17
12:15 PM
Away Game
Int AA • U22Elite #652
@ Etobicoke Dolphins
575
Etobicoke-Ford Performance Centre (former Mastercard)
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 17
12:15 PM
Home Exhibition
COMP • U13AA #657
vs London Devilettes
London-Sports Park-North
Game Details
Venue Info
Sun 17
3:00 PM
Home Playoff Game
COMP • U11B #634
vs Lambeth Lancers B
U11D2-15
Lambeth
0-1
W
Game Details
Venue Info
Sun 17
3:30 PM
Away Exhibition
COMP • U11AA #629
@ Cambridge Roadrunners
Cambridge-Hespeler Memorial Arena
2-0
W
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 17
7:30 PM
Local Playoff Game
U18/U22
U22 - T1 Black #670
@ U22 - T2 Blue #671
Western Fair (Collins Clothiers)
5-2
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 17
8:30 PM
Local Playoff Game
U18/U22
U18 - T2 Green #681
@ U18 - T1 Yellow #680
Western Fair (Collins Clothiers)
1-0
Game Details
Venue Info
Tue 19
7:15 PM
Away Playoff Game
COMP • U18BB #656
@ South Huron Sabres
Exeter - South Huron Recreation Centre
Game Details
Venue Info
Tue 19
8:00 PM
Local Playoff Game
U18/U22
U18 - T1 Yellow #680
@ U22 - T1 Black #670
London-Argyle(A)
Game Details
Venue Info
Tue 19
9:00 PM
Local Playoff Game
U18/U22
U18 - T3 Teal #682
@ U18 - T2 Green #681
London-Argyle(A)
Game Details
Venue Info
Wed 20
5:30 PM
Local Game
U13
U13 - T4 Orange #615
@ U13 - T3 Green #614
London-Kinsmen(B)
Watch
Game Details
Venue Info
Wed 20
5:30 PM
Home Exhibition
COMP • U13BB #654
vs London Devilettes
Western Fair (Collins Clothiers)
Watch
Game Details
Venue Info
Wed 20
5:30 PM
Away Exhibition
COMP • U15B #646
@ London Devilettes
Western Fair (Collins Clothiers)
Game Details
Venue Info
Wed 20
6:00 PM
Local Game
U13
U13 - T2 Blue #613
@ U13 - T1 Black #612
London-Kinsmen(A)
Game Details
Venue Info
Wed 20
7:00 PM
Home Exhibition
COMP • U18B #635
vs St. Thomas Panthers
London-Nichols(A)
Game Details
Venue Info
Wed 20
7:00 PM
Away Exhibition
COMP • U13B Servos #658
@ Woodstock Wildcats
Woodstock-Civic Centre
Game Details
Venue Info
Wed 20
8:30 PM
Home Game
COMP • U18A #647
vs North Halton Twisters
London-Kinsmen(A)
Game Details
Venue Info
Wed 20
9:30 PM
Local Playoff Game
U18/U22
U18 - T1 Yellow #680
@ U18 - T3 Teal #682
PlayIn1of2
London-Kinsmen(B)
Game Details
Venue Info
Thu 21
5:30 PM
Local Exhibition
U11
U11 - T5 Red #644
@ U11 - T6 Blue #645
London-Argyle(B)
Game Details
Venue Info
Thu 21
6:00 PM
Local Exhibition
U11
U11 - T3 Black #642
@ U11 - T4 Green #643
London-Argyle(A)
Game Details
Venue Info
Thu 21
6:30 PM
Local Exhibition
U11
U11 - T2 Yellow #641
@ U11 - T1 Purple #640
London-Argyle(B)
Game Details
Venue Info
Thu 21
7:30 PM
Local Playoff Game
U15
U15 - T3 Red #622
@ U15 - T1 Blue #620
London-Argyle(B)
Game Details
Venue Info
Thu 21
8:30 PM
Local Playoff Game
U15
U15 - T3 Red #622
@ U15 - T2 Gold #621
London-Argyle(B)
More Details
Mar 22-Mar 24
Tournament
COMP • U18C #632
Girls Buffalo River Outdoor Classic
BUFFALO, NY
More Details
Mar 22-Mar 24
Tournament
DS • U13DS
Guelph Spring Classic
Guelph Ontario
More Details
Mar 22-Mar 24
Tournament
U18/U22 • U18 - T1 Yellow #680
Hamilton Girls Hawkey Tournament
Hamilton, ON
More Details
Mar 22-Mar 24
Tournament
U18/U22 • U18 - T2 Green #681
Hamilton Girls Hawkey Tournament
Hamilton, ON
More Details
Mar 22-Mar 24
Tournament
U18/U22 • U22 - T1 Black #670
Hamilton Girls Hawkey Tournament
Hamilton, ON
More Details
Mar 22-Mar 24
Tournament
U11 • U11 - T5 Red #644
Hamilton Hawkey Tournament
Hamilton, ON
More Details
Mar 22-Mar 24
Tournament
COMP • U09B #660
Toronto Leaside Wildcats
North York and Leaside
More Details
Mar 22-Mar 24
Tournament
COMP • U13BB #654
Toronto Leaside March Madness - Confirmed
Toronto
More Details
Mar 22-Mar 24
Tournament
COMP • U11AA #629
Toronto Leaside Wildcats Annual March Match-up Tournament
Toronto Leaside
More Details
Mar 22-Mar 24
Tournament
DS • U11DS
Toronto Leaside Wildcats Tournament
Toronto, On
Game Details
Venue Info
Fri 22
7:30 PM
Away Exhibition
COMP • U15A Sillers #650
@ Mooretown Lady Flags
Mooretown-Mooretown Sports Complex
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 23
10:00 AM
Home Playoff Game
COMP • U13B Robb #636
vs Stratford Aces
London-Sports Park-South
Game Details
Venue Info
Sat 23
12:00 PM
Local Game
U09
U09 - T1 #661
@ U09 - T2 #662
London-Argyle(A)
Game Details
Venue Info
Sat 23
12:10 PM
Away Exhibition
COMP • U15A Fischer #648
@ Windsor Wildcats
Windsor-Forest Glade Arena
Game Details
Venue Info
Sat 23
1:00 PM
Local Game
U09
U09 - T3 #663
@ U09 - T4 #664
London-Argyle(A)
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 23
1:00 PM
Home Exhibition
COMP • U15AA #637
vs Guelph Jr. Gryphons
London-Sports Park-South
Game Details
Venue Info
Sat 23
2:00 PM
Away Exhibition
COMP • U11A #628
@ Southpoint Stars
Leamington-Leamington Kinsmen Recreation Complex
Game Details
Venue Info
Sat 23
2:40 PM
Away Exhibition
COMP • U15BB #638
@ South Huron Sabres
Exeter - South Huron Recreation Centre
Game Details
Venue Info
Sat 23
4:00 PM
Away Playoff Game
COMP • U13A #653
@ Ancaster Avalanche
Ancaster-Spring Valley Arena
Game Details
Venue Info
Sat 23
4:30 PM
Away Exhibition
COMP • U18A #647
@ Cambridge Roadrunners
Cambridge-Hespeler Memorial Arena
Game Details
Venue Info
Sat 23
5:10 PM
Away Exhibition
COMP • U15A Fischer #648
@ Windsor Wildcats
Windsor-Forest Glade Arena
Game Details
Venue Info
Sat 23
6:30 PM
Away Playoff Game
COMP • U11BB #630
@ Burlington Barracudas
Burlington-Mainway Rec Center
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 24
11:15 AM
Home Playoff Game
COMP • U13A #653
vs Kitchener Lady Rangers
London-Sports Park-North
Game Details
Venue Info
Sun 24
12:00 PM
Away Exhibition
COMP • U15AA #637
@ Guelph Jr. Gryphons
Guelph - Sleeman Centre
Game Details
Venue Info
Sun 24
1:30 PM
Away Exhibition
COMP • U13AA #657
@ Bluewater Hawks
Strathroy-Gemini Sportsplex
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 24
4:45 PM
Home Playoff Game
COMP • U11BB #630
vs Burlington Barracudas
Western Fair (Tonys)
Game Details
Venue Info
Sun 24
5:00 PM
Away Game
COMP • U13B Servos #658
@ Southpoint Stars
TBD
Game Details
Venue Info
Sun 24
6:30 PM
Away Exhibition
COMP • U18B #635
@ St. Thomas Panthers
St.Thomas-Joe Thornton Community Center
Game Details
Venue Info
Sun 24
6:30 PM
Away Playoff Game
COMP • U15A Sillers #650
@ Waterloo Ravens
Waterloo-Waterloo Memorial Recreation Complex
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 24
7:30 PM
Local Playoff Game
U18/U22
U22 - T2 Blue #671
@ U18 - T2 Green #681
SF1-1of2
Western Fair (Collins Clothiers)
Game Details
Venue Info
Sun 24
8:30 PM
Local Playoff Game
U18/U22
U18 - T3 Teal #682
@ U18 - T1 Yellow #680
PlayIn-2of2
London - Nichols(A)
Game Details
Venue Info
Tue 26
7:30 PM
Away Playoff Game
COMP • U13A #653
@ Kitchener Lady Rangers
Kitchener-Grand River Arena
Game Details
Venue Info
Tue 26
8:00 PM
Local Playoff Game
U18/U22
U18 - T2 Green #681
@ U22 - T2 Blue #671
SF1-2of2
London-Argyle(A)
Game Details
Venue Info
Tue 26
9:00 PM
Away Playoff Game
U18/U22 • U22 - T1 Black #670
@ TBD
SF2-1of2
London - Nichols(A)
Game Details
Venue Info
Wed 27
5:30 PM
Local Game
U13
U13 - T3 Green #614
@ U13 - T1 Black #612
London-Kinsmen(B)
Game Details
Venue Info
Wed 27
6:00 PM
Local Game
U13
U13 - T4 Orange #615
@ U13 - T2 Blue #613
London-Kinsmen(A)
Game Details
Venue Info
Wed 27
7:00 PM
Home Game
COMP • U13A #653
vs Ancaster Avalanche
London-Kinsmen(A)
Game Details
Venue Info
Wed 27
8:00 PM
Home Playoff Game
COMP • U18BB #656
vs South Huron Sabres
London-Nichols(A)
Game Details
Venue Info
Wed 27
8:30 PM
Home Game
COMP • U18A #647
vs Cambridge Roadrunners
London-Kinsmen(A)
Game Details
Venue Info
Wed 27
9:30 PM
Home Playoff Game
U18/U22 • U22 - T1 Black #670
vs TBD
SF#2-2
London-Kinsmen(B)
More Details
Mar 28-Mar 31
Tournament
DS • U11DS
Brampton Canadettes Easter Tournament
Brampton, ON
Game Details
Venue Info
Thu 28
5:30 PM
Local Playoff Game
U11
U11 - T2 Yellow #641
@ U11 - T1 Purple #640
London-Argyle(B)
Game Details
Venue Info
Thu 28
6:30 PM
Local Playoff Game
U11
U11 - T6 Blue #645
@ U11 - T4 Green #643
London-Argyle(B)
Game Details
Venue Info
Thu 28
7:00 PM
Away Exhibition
COMP • U09B #660
@ Woodstock Wildcats
Woodstock-Civic Centre
Watch
Game Details
Venue Info
Thu 28
7:45 PM
Home Playoff Game
COMP • U15A Sillers #650
vs Waterloo Ravens
Western Fair (Tonys)
Game Details
Venue Info
Thu 28
8:00 PM
Away Playoff Game
COMP • U18BB #656
@ North Halton Twisters
North Halton-Georgetown Mold-Masters SportsPlex
More Details
Mar 29-Mar 31
Tournament
COMP • U13B Servos #658
Brampton Canadettes Annual Easter Tournament
Brampton, Ontario
More Details
Mar 29-Mar 31
Tournament
DS • U15 DS
Brampton Canadettes 55th Annual Easter Tournament
Brampton, Ontario
Game Details
Venue Info
Fri 29
10:00 AM
Away Game
COMP • U13B Servos #658
@ Woodstock Wildcats
Brampton-South Fletchers Sportsplex
Game Details
Venue Info
Fri 29
5:15 PM
Away Game
COMP • U13B Servos #658
@ Gran River Mustangs
Brampton-Century Gardens Recreation Centre
Game Details
Venue Info
Sat 30
8:15 AM
Away Game
COMP • U13B Servos #658
@ Burlington Barracudas
Brampton-Earnscliffe Recreation Centre
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 30
11:30 AM
Home Exhibition
COMP • U15A Fischer #648
vs Saugeen-Maitland Lightning
1107165
London-Sports Park-South
Game Details
Venue Info
Sat 30
12:00 PM
Local Game
U09
U09 - T2 #662
@ U09 - T3 #663
London-Argyle(A)
Game Details
Venue Info
Sat 30
1:00 PM
Local Game
U09
U09 - T1 #661
@ U09 - T4 #664
London-Argyle(A)
Game Details
Venue Info
Sat 30
1:00 PM
Local Game
U13
U13 - T1 Black #612
@ U13 - T4 Orange #615
London-Kinsmen(A)
Game Details
Venue Info
Sat 30
1:00 PM
Away Playoff Game
COMP • U15A Sillers #650
@ Stoney Creek Sabres
Stoney Creek-Gateway Ice Centre
Game Details
Venue Info
Sat 30
1:15 PM
Away Exhibition
COMP • U09B #660
@ Lambton Attack
TBD
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 30
1:45 PM
Home Playoff Game
COMP • U18BB #656
vs North Halton Twisters
London-Sports Park-North
Game Details
Venue Info
Sat 30
2:00 PM
Local Game
U13
U13 - T2 Blue #613
@ U13 - T3 Green #614
London-Kinsmen(A)
Game Details
Venue Info
Sat 30
2:15 PM
Away Game
COMP • U13B Servos #658
@ Owen Sound Ice Hawks
Brampton-Cassie Campbell Community Centre
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 30
3:15 PM
Home Exhibition
COMP • U15A Fischer #648
vs Saugeen-Maitland Lightning
1107166
London-Sports Park-North
Game Details
Venue Info
Sat 30
6:30 PM
Away Exhibition
COMP • U11AA #629
@ Waterloo Ravens
Waterloo-Albert McCormick Community Centre
Game Details
Venue Info
Sat 30
7:00 PM
Away Playoff Game
COMP • U18B #635
@ West Oxford Inferno B
U18D1-1V4
Thamesford